Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Czyszczenie gresu

Utrzymanie gresu w czystości to wyzwanie. Sam w sobie ma bardzo małą absorpcję wody, przez co w charakterystyczny sposób przyjmuje brud i różne zanieczyszczenia. Podłoga wykonana z gresu po kilku latach użytkowania pokrywa się warstwą tłuszczu, absorbuje środki plamiące, a fugi są wyraźnie przebarwione.

Zespół Amal opracował metodę przywracania podłóg i innych powierzchni gresowych do dawnej świetności.

Nasza konserwacja jest skuteczna i starcza na długo.

Wykorzystujemy:

  • procesy chemiczne (stosując specjalne detergenty wchodzące w reakcję chemiczną z plamą powodując jej zniknięcie)
  • metody fizyczne (stosowanie bardzo miałkich środków ściernych co daje skutek mechanicznego usunięcie plamy lub brudu).

Dobieramy system działań do rodzaju powierzchni. Niezwykle ważne jest rozróżnienie gresu o powierzchni naturalnej od gresu polerowanego. Polerowanie zapewnia płytce wysokie walory estetyczne i zapewnia intensywność kolorów powodując jednocześnie zwiększenie mikroporowatości, a co za tym idzie czyniąc go bardziej podatnym na zabrudzenia i rysowanie powierzchni. Czyszcząc gres dbamy o jego konserwację i dokładamy starań, aby służył naszym klientom przez wiele, wiele lat.

Konserwacja gresu Warszawa i okolice ? tu działamy!

 

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey