Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Sprzątanie po remoncie

Remont zostawia po sobie kurz, pył,  zachlapane powierzchnie i rozpacz ? od czego zacząć ?farba, cement, różne inne zabrudzenia, których nieumiejętne usuwanie może zaowocować zniszczeniem powierzchni czyszczonej ? nieprzyjemnym zapachem chemicznych rozpuszczalników ?. A wystarczy oddać te prace w ręce fachowców.

Sprzątanie po remoncie zostaw nam.

Amal to firma z wieloletnim doświadczeniem. Polecamy nasze usługi:

  • mycie okien
  • czyszczenie zabrudzeń po glazurnikach (gresy, glazura, terakota)
  • mycie podłóg
  • konserwacja podłóg
  • pranie wykładzin
  • pranie verticali
  • czyszczenie żaluzji
  • oraz wiele innych czynności.

Zapytaj nas o usługę, której potrzebujesz!

Używamy wielu rodzajów środków czyszczących najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy  w stanie usunąć wiele różnych zabrudzeń. Powierzone nam powierzchnie są zabezpieczone i odświeżone ? zawsze w najlepszym standardzie.

Sprzątanie po remoncie Warszawa i okolice ? tu działamy!

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey