Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Konserwacja podłóg drewnianych

Podłoga drewniana wymaga specjalnego traktowania ? zadbaj o nią, najprostszy sposób to konserwacja. Użycie złych środków lub nieumiejętne czyszczenie może sprawić, że podłoga szybko straci swój blask, stanie się matowa, podatna na zarysowania? a w skrajnych przypadkach zacznie się odkształcać. Nowa podłoga to duży wydatek? a wystarczy od samego początku jej użytkowania postawić na jakość i odpowiednie zabezpieczenie podłogi!

Dzięki naszym usługom Twoja podłoga zachowa piękno i strukturę na wiele lat. Na podłogę zawsze coś chlapnie, kapnie, zwierzak przebiegnie się rysując powierzchnię podłogi, czy też dziecko porysuje podłogę krzesłem? to wszystko nie będzie takie straszne, jeśli powierzchnia zostanie dobrze zabezpieczona ? środkami czystości najwyższej klasy, sprzętem topowych marek i przez zespół fachowców.

Oto siła firmy sprzątającej Amal!

Konserwacja podłóg nie ma przed nami tajemnic.

Czyścimy powierzchnie z naturalnego drewna. Nasze usługi to:

  • Czyszczenie i zabezpieczanie parkiet,
  • Czyszczenie i zabezpieczanie deski podłogowej,
  • Czyszczenie kostki
  • Czyszczenie parkietu przemysłowego
  • Czyszczenie parkietu olejowego
  • Czyszczenie schodów,
  • Czyszczenie PCV
  • Czyszczenie Tarketu

Każdy rodzaj podłogi wymaga specjalistycznych środków i sprzętu?  – naturalnie zapewniamy wszystko.

Konserwacja podłóg Warszawa i okolice ? tu działamy.

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey