Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Czyszczenie i zabezpieczanie kamienia naturalnego

Kamień naturalny jest piękny ale trudny w utrzymaniu. Fachowo zapewniamy kompleksowe czyszczenie i ochronę powierzchni.
Zaczynamy od impregnacji ? dzięki niej zabezpieczamy podłogi kamienne i mikroporowate flizy z kamienia tak, aby były odporne na olej i wodę. Dzięki nam, powierzchnia będzie również chroniła przed poślizgiem.
Myjemy, w przypadku bardzo zniszczonych powierzchni – szlifujemy podłogi marmurowe.
Na zakończenie oferujemy krystalizację podłogi z kamienia naturalnego, która spowoduje, że podłogi marmurowe będą utwardzone, zabezpieczone i odrestaurowane. Przywracamy im dawny blask.

Czyszczenie i zabezpieczanie kamienia naturalnego Warszawa i okolice – tu działamy.
Czyszczenie kamienia naturalnego Warszawa?
Zabezpieczanie kamienia naturalnego Warszawa?

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey