Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Pranie dywanów,wykladzin i tapicerek

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek to wyzwanie. Samo odkurzenie daje złudzenie czystości, ale wystarczy je powąchać, aby poczuć zapachy ostatniego gotowania. Co więcej, te puchate powierzchnie zamieszkują roztocza i inne niewidzialne pasożyty.

Firma Amal ma na to sposób:

  • Metoda ekstrakcyjna prania dywanów i prania wykładzin – uderzamy w głęboko ukryty brud. Powoduje gruntowne wyczyszczenie włosa dywanu i jest porównywalna z praniem dywanu. Tą metodę prania dywanów stosujemy do niewrażliwych na wodę wykładzin podłogowych i wodoodpornych połączeń sklejanych.
  • Metodę szamponowania wilgotną pianą prania dywanów i wykładzin ? wymienioną metodę czyszczenia dywanów i wykładzin stosujemy w przypadku dywanów welurowych. Czyszczony materiał nie traci puszystości, sprężystości, nie ulega zgniataniu czy mechaceniu.

Dzięki odpowiedniemu doborowi środków i urządzeń,  czyszczenie daje efekty – nawet wysłużone wykładziny odzyskują kolory, puszystość i świeżość, a runo pozostaje zabezpieczone przed wnikaniem brudu w głąb włosa.

Działamy kompleksowo ? usuwamy nie tylko brud z Państwa wykładzin i dywanów poprzez ich czyszczenie Warszawa i okolice, ale to, czego nie widać –  roztocza! Po naszej wizycie zawsze czuć zapach przyjemnej, naturalnej czystości przez długi, długi czas?

Pranie dywanów, wykładzin i tapicerek ? Warszawa i okolice ? tu działamy.

 

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey