Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Olejowanie drewna egzotycznego

Metoda olejowania nadaje się do wszystkich powierzchni z naturalnego drewna takich jak: parkiet, deski podłogowe, kostka, parkiet przemysłowy, parkiet olejowany utwardzany promieniami UV, schody, drewno klejone itp. Metoda olewania nie nadaje się do zabezpieczonych, pokrytych powłoką lub woskowanych powierzchni drewnianych.

 

Olejowanie drewna podkreśla barwę drewna w zależności od jego gatunku (wydobywając naturalny odcień). Stosujemy preparaty nie perfumowane, wolne od pigmentów, utwardzające się pod wpływem powietrza, zachowujące zdolność dyfuzji. Przeznaczone do pielęgnacji wszystkich europejskich gatunków drewna. W przypadku surowego drewna drzew egzotycznych przeprowadzamy test na wrażliwość materiału.

 

Olejowanie drewna Warszawa i okolice ? tu działamy.

 

Metoda olejowania, stosowana przez firmę  Amal znajduje zastosowania do czyszczenia powierzchni europejskich gatunków drewna naturalnego.
Czyścimy takie powierzchnie jak:

  • parkiet
  • deski podłogowe
  • kostka
  • parkiet przemysłowy
  • parkiet olejowany utwardzany promieniami UV
  • schody
  • płyty OSB
  • drewno klejone itp.

Nie masz pewności co do rodzaju powierzchni, którą chcesz wyczyścić? Skontaktuj się z nami. Mamy odpowiednie środki do sprzątania i konserwacji każdej powierzchni, a przeprowadzane przez nas testy pozwolą ocenić, który środek chemiczny będzie najbardziej optymalny.

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey