Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Czyszczenie i zabezpieczanie pcv i tarketu

Czyszczenie ma na celu całkowite usunięcie warstw pielęgnacyjnych z wodoodpornych i szczelnych powierzchni.
Powierzchnie twarde czyścimy przez gruntowne czyszczenie mechaniczne (usunięcie starych zniszczonych powłok) częściowo zda i zabezpieczenie odpowiednimi środkami impregnującymi. Zabieg przywraca pierwotny wygląd powierzchni i ułatwia codzienną pielęgnację.

Wykładziny PCV arylujemy i polimerujemy po gruntownym myciu, co pozwala uzyskać błyszczącą lub półmatową powłokę stanowiącą barierę dla zanieczyszczeń oraz warstwę antypoślizgową. Powierzchnia staje się również odporna na działanie środków chemicznych stosowanych m.in. w szpitalach.

Czyszczenie PCV Warszawa i okolice ? tu działamy.
Zabezpieczanie PCV Warszawa i okolice ? tu działamy.

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey