Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Czyszczenie elewacji

Czyszczenie elewacji z pozoru wydaje się proste. Wystarczy szlauch, odpowiedni preparat?. I nic bardziej mylnego. Rozmyty brud po każdym deszczu staje się jeszcze bardziej widoczny.

Amal stosuje metodą wysokiego ciśnienia w czyszczeniu elewacji z użyciem odpowiednich preparatów chemicznych. Dzięki nim raz umyta powierzchnia zostaje zaimpregnowana i gorzej przyjmuje zanieczyszczenia. Czyszczenie elewacji jest niemalże permanentne.

Najczęściej wykonujemy:

  • Czyszczenie elewacje z klinkieru
  • Czyszczenie tynku akrylowego
  • Czyszczenie tynku mineralnego
  • Czyszczenie sidingu
  • Czyszczenie hal stalowych z blachy trapezowej

Nie ma na naszej liście Twojego rodzaju elewacji? Zapytaj nas o nią!

Czyszczenie elewacji Warszawa i okolice ? tu działamy.

 

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey