Profesjonalna firma sprzatająca. Warszawa i okolice

Firma

Amal ? Pomożemy Ci wyczyścić na błysk Twoje otoczenie!

O Amal.

 Amal to firma sprzątająca. Działamy w Warszawie i okolicach. Naszym priorytetem jest czystość na najwyższym poziomie ? pracujemy szybko, z zachowaniem standardów najwyższej jakości. Oferujemy sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań, mycie okien i witryn, czyszczenie i zabezpieczanie podług PCV, czyszczenie i zabezpieczanie podług z gresu, czyszczenie żaluzji, pranie dywanów i wykładzin i wiele innych usług?

Profesjonalizm. Bezpieczeństwo. Ekologia.

 Dbamy o czyszczone powierzchnie, dlatego czy zamówione zostanie sprzątanie, czyszczenie, mycie okien, czy pranie dywanów i wykładzin, korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu. Gwarantami naszej niezawodności są firmy takie jak: Karcher, Taski, Hako, Houwer.

Nie ryzykujemy, używamy hipoalergicznych, przyjaznych środowisku środków czyszczących. Marki mówią same za siebie: Karcher, Taski, Dupont, Butcher, Swiss, Kiehl, Henkel, Tana i wiele innych.

Indywidualnie. Elastycznie. Z doświadczeniem.

 Sprzątanie każdej powierzchni wymaga indywidualnego podejścia, uwzględniamy wiele czynników; rodzaj budynku, przeznaczenie, ilość osób, które przebywają w danej przestrzeni. To wszystko ma wpływ na rodzaj środków jakich używamy, na sposób jaki chronimy dane powierzchnie. Zawsze dostosowujemy się do oczekiwań Klienta ? zarówno pod względem terminu, jak i metody sprzątania. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, dzięki coraz większemu gronu zadowolonych  Klientów, którzy nas do tego motywują i inspirują.

Czyścimy powierzchnie, a nie portfele.

Czystość i dobre samopoczucie w przestrzeni domowej, czy biurowej jest bezcenna, ale my, zawsze staramy się dopasować nasz cennik do wymagań oraz możliwości klienta. Przy stałej współpracy oraz przy większych zakresach prac proponujemy indywidualne rabaty.

Dbamy aby sprzątana przez nas przestrzeń była nieskazitelnie czysta, ale także przytulna.

Amal ? Pomożemy Ci wyczyścić na błysk Twoje otoczenie!

Dlaczego warto współpracować z Amalem?

 Czyścimy kompleksowo:  szybko, tanio i profesjonalnie

  • Sprzątanie biur i sprzątanie mieszkań to nasza specjalność
  • Zapewniamy miłą i fachową obsługę
  • Korzystamy z najlepszej klasy urządzeń
  • Nasza kadra to najlepsi profesjonaliści na rynku
  • Zapewniamy bezpłatny dojazd i wycenę oraz rabaty

 

Referencje - Klienci o nas

Firma AMAL od kilku miesięcy wykonywała u nas usługi polegające na sprzątaniu pomieszczeń biurowych o powierzchni 430 m które polegały na 	Odkurzaniu wykładziny Firma CHI Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1 poleca usługi wykonywane przez firmę Handlowo – Usługową AMAL Energomontaż Północ S.A. poleca usługi realizowane w zakresie montażu verticali i rolet oraz praniu verticali przez Firmę... Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy zarekomendować firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie jako godnego zaufania Partnera świadczącego swoje usługi fachowo, rzetelnie, sprawnie i terminowo Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Pragniemy wyrazić pozytywną opinię dotyczącą poziomu usług wykonywanych przez firmę FHU AMAL z siedzibą w Warszawie Niniejszym listem Mazowiecki Zarząd Nieruchomości potwierdza wykonanie przez firmę handlowo - usługową AMAL Daniel Stefański z siedzibą w Warszawie
Mason Crosby Womens Jersey